İnstagram

Güldeniz Odabaş markamız dünyaca ünlü aynı zamanda tamamen bitkisel olan kendi patentli ürünlerini kullanarak hizmet vermektedir.Siz değerli müşterilerimizin cilt ve vücut bakımı için kullandığı ürünlerin içeriği tamamen organik olup, bir çok testlerden geçerek onaylanmış ürünlerdir.

İLETİŞİM

Estetisyen Güldeniz Odabaş

Estetisyen Güldeniz Odabaş

2012 senesinde güzellik sektörüne ilk adımını atan ve sonraki süreçte bütün uluslararası uzman estetisyenlik belgelerini tamamlayan Güldeniz Odabaş, yurt içi ve yurt dışında katıldığı seminerlerle uzmanlık alanını genişletti. 2016 senesinde ise sektöre tamamen profesyonel bir giriş yapan Odabaş, ilk güzellik merkezini Fethiye’de açmıştır.

Uzun bir dönem ana sınıfı öğretmenliği yaptıktan sonra ani bir kararla gerçekleşen bu girişim, şimdilerde binlerce insanın mucizevi şekilde güzellik kazanmasına imkân tanıyor!  Sadece uygulama alanlarında yarattığı farklılıklarla değil, Güldeniz Odabaş tüm uygulamaları destekleyen doğal (patentli) ürünleriyle de yurt içi ve yurt dışındaki bilinirliğini her geçen gün katbekat arttırıyor.

Güldeniz Odabaş, 12 sene önce başladığı kariyer macerasında birçok ünlü isme de mucizevi uygulamalarından ve ürünlerinden yararlanma olanağı sundu. Günümüzde Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan şubelerinde ‘’kusursuz güzellik’’ mottosuyla hizmetler veren Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezleri, ışıldayan ve sağlıklı bir görünüm arzusunda olan herkes için kapılarını açık tutuyor! Uzmanlığını ve geliştirdiği ve patentini aldığı ürünlerle zenginleştiren Odabaş, kısa süre içerisinde sektörde sevilen ve tercih edilen bir marka haline geldi.

Demet Şener’den Ece Erken’e, Wilma Elles’ten Sinan Akçıl’a birçok ünlü isme güzellik hizmeti sunan Güldeniz Odabaş, aynı zamanda kendi ürettiği güzellik ürünleriyle de başarısına başarı katıyor!