Pop-up Uygulaması

Pop-Up etkisine hayran kalacaksınız!

Ameliyatsız popo ve göğüs kaldırma işlemi olan Pop-Up, ağrı ve acıdan uzak, aradığınız estetik görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır!

Cildin doğal, sıkı ve dik görünmesini sağlayan Pop-Up, vakumsal cihazlarla gerçekleşen bir uygulamadır. Vakum yardımıyla hem popo hem göğüs bölgesine uygulanan bu işlem, vücudunuza şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

En önemli avantajı hızlı biçimde etki göstermek olan Pop- Up, vakumlu bir başlık kullanılarak vücudun o bölgesini görsel açıdan muazzam bir görüntüye ulaştırmaktadır. Klasik cihazlara kıyasla çok daha etkin olan bu uygulama daha hacimli kalçalar ve estetik göğüslere ulaşım sağlamaktadır.

Pop ile gelen mucizevi güzellik

Pop-Up uygulamaları gerçekleştirildiği bölgelerdeki kaslara harika şekiller kazandırmaktadır. Vücudunuzun bir zaman makinesinde birkaç yıl geriye gittiğini, gençleştiğini hayal edin. İşte bu uygulama o hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor! Yarattığı lifting etkisi sayesinde kolajen üretimi ve büyüme hormonlarını uyaran Pop-Up, kalçaların şeklini estetik hale taşımaktadır.

Pop-Up’ın en önemli özelliklerinden biri de egzersiz çalışmalarında elde edilecek benzer kas stimülasyonunu sağlayabilmesidir. Ağrısız ve acısız bir yöntem olan işlemlerde toksinlerden arınmak mümkün hale gelecektir.

Kısa sürede muazzam sonuçlar!

Ortalama 30’ar dakikalık seanslarla gerçekleşen Pop-Up uygulamalarındaki ana mantık kan dolaşımının hızlanması ve vücudun kendisini hemen çalıştırıp onarmasını desteklemektir. Böylece vakumsal işlemlerden ulaşılacak sonuç vücudunuzu hayal ettiğinizin ötesinde, muazzam bir görünümle bütünleşecektir.

Estetik alanında seçkin bir konuma sahip olan Güldeniz Odabaş, güzellik merkezlerinde vermiş olduğu Pop-Up hizmetlerinde müthiş bir görünümün garantisini veriyor!