Lazer Epilasyon

Kusursuz bir cilde hazır olun!

Lazer epilasyon denildiğinde tabii ki akıllara istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok olması gelecektir.  Kadınların ve erkeklerin vücutlarındaki belli başlı bölgelerde oluşan bu tarz tüylerden kurtulma isteği elbette ki çok doğal. Fakat bu işlemleri kusursuz ve güvenli biçimde deneyimlemek için sektördeki en iyisiyle hareket etmek ihtiyaç değil bir nevi zorunluluk olmalıdır!

Yaklaşık 12 senedir güzellik adına muazzam hizmetler gerçekleştiren Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi, düzenli seanslarla gerçekleştirdiği lazer epilasyon işlemlerinde garantici sonuçlara ulaşabilmektedir.

Kusursuz bir cilt, benzersiz görünüm…

İnsanların kusursuz bir görünüme ulaşması adına önemli çalışmalar gerçekleştiren Uzman Estetisyen Güldeniz Odabaş, lazer epilasyonda seans istikrarının önemine dikkat çekiyor. Elbette ki her insan bir kerede bu tüylerin sonsuzluğa karışmasını beklemektedir. Lakin epilasyon işlemlerinde ortalama 21 gün içerisinde en az 8-10 seans ile gerçekleşen uygulamalar, bu pürüzlüğe kalıcı olarak erişimi gerçekleştirecektir.

Lazer epilasyonda kalıcı mükemmellik…

Lazer epilasyon hizmetlerinde önemli olan şey sağlıklı bir güzelliği elde etmektir. Bu hususta öncelik olarak yapılan uygulama seanslarında aşama aşama ilerleme söz konusudur. Yani bir nevi cildin yüzeyi ve köklerine gerçekleşen çalışmalar olacaktır. O sebepten de tüy kökündeki tüy bitene dek uygulanacak olan seanslardan %100 verimlilik elde etmeniz mümkün hale gelecektir. Ayrıca tene kesinlikle zarar vermeyen, acısız biçimde gerçekleşen bu işlem sizleri arzuladığınız ten pürüzsüzlüğüne kavuşturacaktır!

Size muazzam görünümlü ve istenmeyen tüylerden uzak bir tene sahip olmak istiyorsanız, Güldeniz Odabaş lazer epilasyon hizmetlerine bekliyoruz. Kusursuzun ötesinde, ayrıcalıklarla dolu bir deneyim, size kısa bir süre içerisinde yaşattırılmış olacak!