Haygo Uygulaması

Haygo ile gençleşme zamanı!

Haygo uygulaması sayesinde artık ameliyatsız yüz germe işlemleri mümkün!

Bakımlı, dinç ve güzel görünme arzusunda olan çoğu insan artık Haygo uygulamasıyla verimli ve kalıcı bir sonuca ulaşabiliyor! Üstelik ameliyatsız!

Yüz ve vücut için gerçekleştirilen çoğu estetik ameliyatın etkisi ortalama 4 ila 6 sene içerisinde kaybolmaya mahkumdur.  Ameliyatsız yüz germe işlemlerinin bıçak altına yatmaya kıyasla daha verimli, güçlü ve kalıcı olduğunu vurgulayan Estetisyen Güldeniz Odabaş, Haygo uygulamasıyla gençliğin sırrını açığa çıkardıklarını belirtiyor.

Tek seansta hemen fark edilen, gözle görülen muhteşem sonuçlara ulaştıran Haygo, ameliyatsız kırışıklık giderme işlemleriyle bir nevi zamanı geriye almayı başarıyor.

Gençleşmek isteyenler için tek adres!

Haygo için imkansızı somuşlaştıran bir uygulama tanımında bulunmak yanlış olmaz. Zira Ameliyat işlemleriyle gerçekleştirilen estetik operasyonlarında ameliyat izleri kalmaya devam etmektedir. Haygo uygulamaları ameliyatsız olduğu için iz bırakmayacak şekilde uygulanır. Bu işlemlerde doğrudan yüzü toparlama ve şekillendirme aşamaları söz konusudur. Buradaki en büyük özellik işlemlerin her birinin farklı ayrıntılar eşliğinde katkı sağlıyor oluşlarıdır.

Haygo ile kırışıklıklara veda

Tüm yüz çalışmalarında muazzam sonuçlara ulaştıran Haygo uygulaması, dokulara zarar vermediği aksine dokuları güçlendirdiği için herhangi bir komplikasyona sebep olmamaktadır. Klasik bir işleme kıyasla daha güvenilir bir işleyiş vadeden bu sistem uygulanan bölgedeki kolojen yapıyı çalıştırmayı başarıyor. Keza insan vücudunda var olan kolejen yapı 25 yaş sonrasında yavaşlayarak uyku moduna geçiş yapmaktadır. Haygo uygulamaları ise kolejen yapıyı doğrudan dinç ve çalışır bir düzene sokabiliyor. Bu da yüz toparlamada ve şekillendirmede daha verimli sonuçlar alınmasına vesile oluyor.

Tek seansta muhteşem sonuçlar!

Haygo seansları sonucunda toparlamalarda %70 - %80 oranında iyileşmeler sağlanırken, kırışıklık gidermelerde bu durum %60’lara ulaşabilmektedir. Tamamen kolejen yapıyı çalıştırmaya odaklanan uygulama ortalama 2 yıllık kalıcılığa sahiptir. Her yaşa uygun ve farklı ciltlerin değişkenliğine cevap verecek biçimde tasarlanan bu sistem sayesinde zamana ve yer çekimine adeta meydan okuyacaksınız!

Kalıcı estetik görünümler kazanın

Haygo uygulaması dekolte + yüz + boyun hatlarında gençleşmek isteyenlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Güvenli olduğu kadar kolay bir uygulama haline dönüşen bu aşamalar yüz ve vücut hatlarında kalıcı hale gelen problemlerin kısa sürede ortadan kaybolmasına yardımcı olacaktır.

Neden Haygo Uygulaması?

Son dönemlerde ameliyatlı estetik operasyonlarından tutup da farklı yöntemlere kadar çoğu işlem cilt üzerinde geçici etkiler oluşturmaktan öteye gidememiştir. Haygo ise yüzdeki sarkmaların ve derinleşen çizgilerin tedavisinde kalıcılığını uzun süreli tuttuğunu ispatlayan etkili bir yöntemdir. Özellikle bu işlemlerde tehlikesiz çözüm arayanlar için Haygo ideal bir tercihe dönüşebilir.