Govip Uygulaması

Govip ile cildiniz yeniliyor!

Cildinizde zamanı geri alma vakti...

Pürüzsüz ve tertemiz bir cilt hayal edin. Temiz, gerilmiş, botoks yapılmış gibi ve dışarıdan herhangi bir katkı olmadan yapılmış bir cilt… Estetik güzellik uygulamalarında oldukça etkin bir yöntem olan Govip, Uzman Estetisyen Güldeniz Odabaş önderliğinde sizi hayalinizdeki pürüzsüz cilde ulaştırıyor!

İnsanların hayatlarını hem psikolojik hem de fiziksel açılardan olumsuz etkileyen sivilce, akne ve lekeler Govip uygulamasıyla kısa bir süre içerisinde yok oluyor. Cilt üzerinde sonradan oluşmuş tüm sorunların giderilmesini sağlayan bu işlem, 4 mevsim uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Profesyonel cilt bakım uygulamaları

Govip, aslında tamamen cilt bakım protokolü uygulamasıdır. Basit bir cilt bakım uygulaması olarak görülüyor ancak uygulamadan 4 ya da 7 gün sonrasında alttan pürüzsüz bir cilt çıkacaktır. Çünkü Govip, daha çok derin lekeler, derin akne izleri gibi durumlarda tamamen cildi soymaya odaklı bir uygulamadır. Küçük küçük noktasal soyulmalar olarak ilerleyen bu uygulama, kısa süre içerisinde bebeksi bir cilt ulaşımını sağlamaktadır.

Cildinize hak ettiği değeri verin!

Cildi ölü hücrelerden arındırarak bebeksi bir izlenime kavuşturan Govip, bu aşamaları sağlıklı biçimde gerçekleştirmektedir. Özellikle doku ve hücrelerdeki kolajen yapının çalışmasını sağlayan özelliği, cildin sağlıklı biçimde nefes almasına olanak tanımaktadır. Cilt üzerinde ton farklılığını küçük noktasal soyulmalarla ortadan kaldıran işlemler her türlü cilde uygulanabilirliğe müsait yapıdadır.

Yüz toparlamada botoks etkisi

Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek duymadan, tamamen doğal aşamalarla cildinize bebeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturmak istiyorsanız eğer Govip uygulaması harika bir tercihe dönüşecektir. Teninizde zamanı geri almak, ayrıca kalıcı bir hoş görünüme kavuşmak için bu uygulamayı hayatınıza alabilirsiniz. Uzman ellerin güvencesinde ilerleyen bu özel cilt bakım protokolü, cildinizi hak ettiği değere kavuşturacaktır!