Goref Uygulaması

Goref ile yepyeni cilt!

Ameliyatsız kırışıklık giderme işlemi olan Goref, zamanı adeta geriye alarak yüz bölgesinde mükemmel görünümler sağlamaktadır!

Yüzde bulunan kasları çalıştıran bir uygulama olan Goref, işleme alındığı an itibariyle kasların şekillenmesini sağlamaktadır. Özellikle de yüz toparlamada, yanak sarkmaları ve kol sarkmaları olan bölgelere toparlayıcı etkisi olan uygulama sayesinde kırışıklıklara artık veda edebileceksiniz.

Sağlıklı bir cilde ulaşın

Çevresel ve psikolojik faktörler başta olmak üzere birçok etmen insan cildinde belli bir zaman sonrası olumsuz olabilecek etkilere yol açıyor. Goref uygulaması işlem esnasında cilt üzerinde herhangi bir hasar bırakmadığı gibi kalıcılık konusunda da adeta zamanı geriye almayı başarıyor.

Estetisyen Güldeniz Odabaş, Goref işlemlerinde anında etkileşim alınacağına dikkat çekerek doğal yöntemlerle cildin gençleştirildiğini vurguluyor. Kasların çalıştırılması sayesinde birçok doğal verimliliğin elde edilmesini sağlayan uygulama; çene şekillendirme, elmacık kemiğini çıkarma ve direkt toparlamayı sağlama gibi katkılar sunabilmektedir.

Kırışıklıklardan uzak, doğal görünümlü bir cilt

Goref uygulaması alın üstünde botoks etkisi oluşturmaktadır. Elastikiyet kaybını onararak kasların daha hızlı çalışmasını destekleyen seanslar sağlıklı bir cilde ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Goref işlemleri sayesinde kırışıklıklarınızda açılma olacaktır. 3 ile 6 seans sonucunda bebeksi bir görünüm cildinize yansıyacaktır.

Gençleşmek isteyenler için adres belli

Goref’in muhteşemliğe ulaştıran işlemlerinde cildiniz doğal bir botoks etkisi elde etmiş olacak. Ciltte yukarı doğru sıkılaştırma sağlanırken, leke giderme konusunda da olumlu sonuçlara ulaşılmaktadır.

Goref uygulamasının sağladığı yararlı işlemler şu şekilde;

  • Kaş arası sıkılaştırma
  • Nazolabial
  • Dudak üstü ve çevresi
  • Göz çehresi
  • Boyun, alın, gıdı

Eşsiz bir cilt için harekete geçme zamanı!

Yüzde toparlama hissi sağlayıp lifting etkisi yaratan Goref uygulamasıyla eşsiz ve genç bir görünüm kazanacaksınız. Farklı işlem ve ürünlerle kombinlendiğinde 2 senelik kalıcılığın sağlandığı bu işlemler sayesinde cerrahi müdahalelere gerek kalmaksızın arzuladığınız güzelliğe ulaşacaksınız!