Gofit

Vücudunuza şekil kazandıracak uygulamalar

Ultrasonik akımların desteğiyle yağların hızlı ve sağlıklı biçimde parçalanmasını destekleyen Goslim, hayallerdeki vücudun şekillenmesini sağlıyor!

Genç, bakımlı ve şık bir vücut görünümüne sahip olmak her insanın isteğidir. Ancak çevre faktörleri, yaşlanma ve gensel etkiler belli bir dönem sonrasında bu arzuya ulaşımı biraz zora sokabiliyor. Bu hususta oldukça etkili çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başaran Uzman Estetisyen Güldeniz Odabaş’ın gerçekleştirdiği Gofit ve Goslim uygulamaları ön plana çıkmaktadır. Her iki uygulama seansının yağ yakma aşamalarına büyük katkılar sağladığına dikkat çeken Odabaş, bu işlemlerin vücudun şekillendirmesinde etkili olduğunu belirtiyor.

Acısız incelme seansları

Hem gofit hem de goslim uygulamaları vücudun ağrı ve sızıdan uzak biçimde incelmesine vesile olmaktadır. Özellikle gofitin ilk seansta bile 4 ile 8 cm arasında gözle görülür incelmeler sağladığını belirtmek isteriz. Ayrıca bu işlemin en önemli özelliği yağın yakılarak kasa dönüştürüyor oluşudur. Yani uzun soluklu gerçekleşen ağrılı ve sızılı spor aşamalarına kıyasla, gofit uygulamalarıyla birkaç seansta oldukça etkin incelmelere erişebilirsiniz.

Gofit ile Goslim arasındaki farklar

Her iki uygulamanın etkileri güçlü sonuçlara ulaştırmaktadır. Bu işlemlerin bir tanesi manyetik elektronik akımla gerçekleşirken, diğeri darbe mantığıyla işlem görmektedir. Darbe mantığıyla gerçekleşen gofit, jelle masaj şeklinde uygulana ise goslim olmaktadır. Bölgesel incelme odaklı gerçekleşen uygulamalarda kişi vücudunda oluşan muazzam yeniliği muhakkak fark edecektir. Her iki işlemde de ortalama 6 ile 12 cm civarında incelemelere ulaşım mümkündür. Kişiye göre değişim gösteren bu mucizevi uygulamalar, genç kalıp arzuladığı görünümle yaşamak isteyenleri hayli memnun edecektir!