G5 Selülit Masajı

G5 ile cildinizi yenileyin!

Piyasadaki standart ve basmakalıp kalan selülit masajı uygulamalarının aksine Güldeniz Odabaş tarafından geliştirilen G5 uygulamaları kişiye çok farklı bir deneyim imkanı sunuyor!

Estetisyenlik alanında en çok bilinen işlemlerden biri olan G5, Güldeniz Odabaş güzellik merkezlerinde deneyimlenerek geliştirildi. Sadece selülit odaklı değil kalçaların şekillenmesine de doğrudan katkı sağlayan bu uygulama, kısa sürede estetik açıdan şık bir görümüne ulaştırmayı başarmaktadır.

Vücudu şekillendiren doğal uygulama

Bölgesel incelme işlemlerinde hayat kurtaran bir teknik olan G5, vücudunun tamamını ele alan bir şekillendirme işlemiyle ilerlemektedir. Yarımşar saatlik gerçekleşen işlemler kısa sürede ne denli muazzam bir sonuca ulaşacağınızın kanıtları olacaktır zaten.

Sıkı bir vücut için G5 günleri

Vücudun dinç, yenilenmiş ve bebeksi bir cilt kadar narin görünüme ulaşmasını sağlayan G5 selülit masajları, gözle görülür incelmelere katkı sağlamaktadır.

Vücudunuzdaki yenilenmeye keşfedeceksiniz!

G5 uygulamalarında hem selülitlerin giderildiğine hem de vücudun inceldiğine tanık olacaksınız. Ayrıca vücutta oluşan çatlak görüntüsü de kısa sürede ortadan kaybolacaktır. Öyle ki çoğu merkezde bu uygulama ile asla denenmeyen göğüs şekillendirme işlemleri,Güldeniz Odabaş ayrıcalığında hayat bulmaktadır. Zira göğüs şekillendirmede alt tabakadaki yağları yakan uygulama işlemleri, bütün bölgelerin de incelmesine yardımcı olmaktadır. Tıpkı dolapta bekleyen bir sert bir margarinin güneş ışığıyla temas halinde yumuşayıp şekil aldığı gibi insan vücudu da bu tarz şekil alışlara meyillidir. Her insanın vücudunun altında bir yağ tabakası bulunmaktadır. G5 işlemleri vücudu ısıyla yoğurmaya başladığı için bu tabaka sıvı haline dönüşüyor ve sonrasında şekillendirme aşamalarına geçiş gerçekleşiyor.

G5 İşlemlerinde Hangi Cihaz Kullanılıyor?

G5 işlemlerinde kullanılan araç titreşimli bir işleyişe sahip. Titreşim dalgalarıyla yağları kırarak vücudun kalıcı bir estetik görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Deride kalça, uyluk, basenlerde ortaya çıkan ve portakal kabuğu şeklinde oluşan bu sorunlar, düzenli G5 masaj seansları sayesinde tamamen yok olacaktır.

Unutmayın ki G5 toparlar, sıkılaştırır ve yağ yakar!