Dermago Uygulaması

Dermago ile ışıldayan ciltler…

Sorunlarından arınmış parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız Dermago uygulaması sizlere yenilenip arınma olanağı sunacaktır!

Yüzeysel ince kırışıklıklar, göz altı morlukları, akne izleri ve vücutta oluşan çatlaklar çoğu kadın açısından estetik kabuslara dönüşebilmektedir. Estetisyen Güldeniz Odabaş’ın diğerleri gibi çözüm sağlayan uygulamalarından Dermago, cildin en alt tabakasından itibaren yenilenme ve onarım sağlayarak bebeksi bir gönünüm kazandırmaktadır.

Dermago’nun Babygo işleminin bir tık farklı hali olduğunu belirten Odabaş, bu işlem sayesinde üst tabaka ve daha yüzeysel lekeleri onarımının gerçekleştirildiğine dikkat çekiyor. Hücreyi kökten temizleyen Babygo ile eş zamanla tercih edilebilen Dermago uygulaması sayesinde gözenekleriniz ve yüz hatlarında oluşan çukurlar onarılarak ton eşitsizliği ortadan kaldırılmaktadır.

Tek seansla parlak ve bebeksi cilt… Farkı anında yaşayacaksınız… Farkı hemen fark edeceksiniz…

Dermago’nun hücreleri aktivite etme özelliği çok fazla. Böylece hücrenin hızlıca çalışmasını destekleyerek kendini yenilemesini sağlar. Ayrıca ameliyatsız göğüs toparlama ve dolgunlaştırma işlemlerinde de tercih edilen bu uygulama görsel açıdan genç ve sağlıklı bir görünüme ulaştırır. Çünkü Dermago etkisi göğüs toparlamada hızlı sonuçlar oluşturabilmektedir. Ayrıca dudak botoksu gibi işlemlere gereksinim duymadan kiraz görünümlü hoş dudaklara sahip olacaksınız.

Dermago işlemlerinde cildinde problemler yaşayan kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir seans programı oluşturulmaktadır.  Ayrıca Dermago ile ulaşılacak olumlu sonuçlar şu şekildedir;

  • Ciltteki ince çizgileri tamamen yok eder
  • Akne lekeleri ve skarları yok eder
  • Doku hasarını onararak cilt üzerinde sağlıklı bir doku oluşumunu sağlar
  • Kolejen üretimini desteklemenin yanı sıra iyileştirme süresi de oldukça hızlı gerçekleşir
  • Ciltte oluşan sarkmaları giderir
  • Babygo uygulamasıyla kombin olarak uygulandığında daha kalıcı sonuçlar elde edilir.

Baygo + Dermago ile kalıcı güzellikler

Dermago ile Babygo uygulamalarının kombin çalışılması halinde hücre yenilenmesi, alt ve üst tabakaların çalışılması sayesinde çok daha hızlı sonuçlar alınabilmektedir. Ayrıca Dermago işlemleri Babygo’nun uygulamalarının yapıldığı bölgelere de yapılabilmektedir. Buradaki en önemli mantık her iki uygulamanın oluşturduğu tazelik etkisine ulaşmak olacağından cildin yeni ve bebeksi bir görünüm kazanması mümkün hale gelecektir.

Yenilenmiş bir cildin tam zamanı!

Estetik açıdan ihtiyaç duyulan cilt bölgelerine muhteşem etkiler kazandıran Dermago ile yenilenmeye hazır olun! Cilt problemleri yaşayan ve daha genç bir görünüm isteği duyanların bu özel uygulamaları muhakkak tercih etmelerini öneriyoruz!