Cilt Bakımı

Cildinize nefes verin!

Sivilcelerinden arınmış, ışıl ışıl parıldayan bir cilde ulaşmak çok kolay!

Kişinin ihtiyaçlarına göre ideal ve düzenli cilt bakım seansları hizmeti veren Estetisyen Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezleri, bebeksi bir görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor!

Cildin güneş ışınlarıyla doğrudan temas etmesiyle önemli zararlar aldığı birçok çalışmada kanıtlanmıştır. Bu alanda başarılı uygulamalar gerçekleştiren Güldeniz Odabaş, cilt bakım terapilerinin günlük duş ihtiyacı kadar önemli ve gerekli olduğunu vurguluyor. Tabii ki her gün olmasa da aylık gerçekleştirilecek olan seanslar, ciltteki siyah noktaları temizleyip nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olacaktır. Özellikle çoğu insan için büyük sıkıntı olan sivilceler, düzenli gerçekleşen cilt bakım işlemleri sonucunda tamamen kurutularak ortadan yok edilmektedir. Burada önemli olan detay ise hücrelerdeki ve dokulardaki kolajen yapıyı harekete geçirmek. Yani bu dokuların nefes alıp vermelerini hızlandırmak. Aylık gerçekleşen bakımlarda diğer estetik uygulamalara geçiş öncesi bu işlem hayli yararlı olacaktır.

Cilt bakım uygulamalarının önemli nedir?

Cildinize düzenli olarak gerçekleştirilecek bakım seansları sayesinde adeta zamanı geriye almış olacaksınız. Parıldayan ve sağlıklı bir cilt görünümü güzelliğinizin ön plana çıkmasına hayli yardımcı olacaktır.

Gerçekleştirilen uygulamalar kan dolaşımını aktifleştirdiği için cildin kendi kendisini yenilemesine olanak tanınacaktır. Deri altı dokularında bulunan oksijen oranı da güçlü tutulacağı için, bu seanslar sayesinde daha parlak bir cilde sahip olmayı başaracaksınız.

Cildi derinlemesine temizleyip gözeneklerin açılmasını sağlayan uygulama, ölü derinin nazikçe soyulup cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Ayrıca yoğun akne dönemleri, siyah nokta ve ağır sivilce gibi problemlere sahip, cilt bakımından uzak bir cilt söz konusuysa şayet klasik cilt uygulamaları sonrasında gerçekleşecek Dermago, Babygo ya da Govip gibi uygulamalar öncesi hayli önemli katkılar sağlayacaktır.

Pürüzsüz ve muhteşem bir cilde sahip olabilirsiniz!

Her ay gerçekleştirilecek olan cilt bakımı seanslarından alacağınız faydalar şu şekildedir;

  • Ciltte oluşacak lekelere karşı koruma geliştirir.
  • Kan dolaşımıyla lenf sisteminin aktif halde kalmasını sağlar.
  • Cildin rahatça nefes almasını destekler.
  • Kolajen üretiminin gerçekleşmesini destekler.

Siz de daha parlak ve sağlıklı bir cilt görümüne sahip olmak adına klasik ilerleyen cilt bakım seanslarına bir şans tanımalısınız!