Babygo Uygulaması

Cildinizi kalıcı sağlığa Babygo uygulaması ile ulaştırın!

Cildiniz ilk günkü gibi; Babygo

Kadınların ciltte pürüzsüz bir görüntü yakalaması kolay gibi görünse de çevresel faktörler, yaşlanma, gensel etkiler ve yaşam sürecinde karşılaşılan zorluklar cildin yıpranmasına ve sağlıksız görünmesine neden olabilir.

Cilt üzerinde bebeksi görünümler sağlamanın yanı sıra ömür boyu kalıcı bir sağlık kazandıran Babygo Uygulaması ise en büyük gücünü hücreleri çalıştırabilme özelliğinden almaktadır!

Uzman Estetisyen Güldeniz Odabaş; Babygo uygulamasının hücreleri aktivite ederek sürekli çalıştırdığını belirtirken, bu yöntemin her bölgede kusursuzca yapılabildiğine vurguda bulunuyor.

Cildin pürüzsüz ve kalıcı bir sağlığa ulaşması artık mümkün!

Babygo uygulaması cildin her bölgesine uygulanabilen bir işlemle gerçekleşebilme özelliğine sahip. Bu uygulamanın esas amacı hücreleri yenileyip genç kalmayı desteklemektir. Zira bu alandaki çoğu işlem kırışıklık giderme ve yüz toparlamaya yönelik bir işleve sahip olurlar. Babygo uygulamasında izlenen rota ise mevcut işlevsellikleri kalıcı bir sağlıkla buluşturmaya yönelik ilerler. Yani bir nevi klasikleşen yöntemlerin bir üst seviyesine ulaşmayı başaran bir sisteme sahip olduğunu belirtebiliriz Babygo için.

Akne ve skar görüntülerinde hızlı iyileşmeler

Hücreyi olabildiğince sağlıklı verimler elde ettirecek biçimde çalıştırmayı destekleyen Babygo uygulaması; istenmeyen lekeler, noktalar, akne izleri ve ciltteki çukurlukları tamamen ortadan kaldırabiliyor. Cildi sıkılaştırırken elastikiyet kaybını da önlemeye özen gösteren uygulamanın sonucunda gözle görülür iyileşmelere ulaşılmaktadır.  Özellikle de lekeli ciltler üzerinde hücre çalışma uygulaması gerçekleştirildiğinden bu aşamalar nereye uygulanırsa oradaki hücrelerin adeta yeniden doğuşunun gerçekleştirdiğini de gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

İnce kırışıklıkları açma işlemleri

Babygo’da ciltteki lekelerin giderilmesinin yanı sıra yanak sarkmaları da toparlanmaktadır. Son dönemlerde çoğu işlemde başarısızlıkla sonuçlanan ince kırışıklıkların açılma aşamaları Babygo işlevselliğinde hücre yenilenmesi sayesinde tamamen açılabilmekte. Öyle ki çoğu insan gereksiz olduğunun bilmeden göz kapağı ameliyatları olmaktadır. Fakat bu tarz girişimlere asla gerek yok!

Babygo’nun sisteminde göz kapakları tamamen toparlanabilir, kaş kaldırılabilir ve isteğiniz doğrultusunda estetik şekiller kazandırabilir. Ayrıca kaşta ve saçlarda oluşan seyrelmeler birkaç seans neticesinde ortadan kalkabilir. Zira hücre yenilendikçe cildin daha rahat nefes alışverişi desteklendiğinden cilt ile vücudun kendini yenilemesi daha mümkün hale gelecektir.

Estetik açıdan hoş görünümler

Genital kol altı bölgelerinde kararmalar ve sarkmalara yönelik uygulanabilirlik özelliğine sahip olan Babygo, göğüs toparlayıcı özelliğe sahiptir. Şunu da belirtmek isteriz ki sektörde mevcut uygulamayı bu tarzda kullanmayı başaran hiç kimse bulunmamaktadır. Genellikle yüzdeki leke ve akneler için kullanıldığı düşünülen Babygo uygulaması Güldeniz Odabaş’ın yenilikçi anlayışında vücuda sık ve şık bir görünüm kazandırmaya yönelik şekil almaya başlamıştır. Bu konuda öğretici bir konuma da sahip olan uygulamanın gidişatında vücudun kendisini yenileme işlemleri gerçekleşmektedir.  Hücreleri çalıştırarak hem göğüs hem de kalçalar üzerinde ciddi toparlamalar oluşturan işlemler, kilo kayıplarında oluşan sarkmaların da sıkılaşmasını desteklemektedir.

Bütün bunların yanı sıra Babygo’nun katkı sağladığı etmenler şunlar olmaktadır;

  • Dudak dolgunlaştırma
  • Burun kaldırmada etkin sonuçlara ulaşma
  • Saç ve kaş vitamini salgılamasını destekleme
  • Yara ve dikiş izlerini etkili biçimde ortadan kaldırma

Tüm bu işlemleri herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden gerçekleştirilmesine olanak tanıyan Babygo, 4 ile 6 seanslık bir süreçle sizleri sağlıklı bir estetik görünüme ulaştıracaktır!

Şunu da asla unutmamak gerekir ki, insan sağlığı ve hoş bir görünüm birbirini tamamlayıp tanımlayan önemli kavramlardır. Bu kavramların öneminin bilinciyle işleyen Babygo uygulaması sayesinde uzun soluklu bebeksi bir cilde ulaşmanız artık çok kolay olacaktır!