Hakkımızda

Güldeniz Odabaş markamız, dünyaca ünlü aynı zamanda tamamen bitkisel olan kendi patentli ürünlerini kullanarak hizmet vermektedir.

Profesyonel iş yaşamıyla dikkatleri üzerine çeken Güldeniz Odabaş 12 yıllık tecrübe ve deneyimi ile kurumsal kalitede hizmet vermektedir. Sektöre yeni bir bakış açısı kazandıran Güldeniz Odabaş, kendi patentli işlemleri ile farklılık yaratmayı başarmıştır. Başarılı iş kadını Güldeniz Odabaş 18 şubesini de büyük bir titizlikle ve alanında uzman kadrosuyla birlikte yönetmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin cilt ve vücut bakımı için kullandığı ürünlerin içeriği tamamen organik olup, birçok testlerden geçerek onaylanmış ürünlerdir. Ayrıca kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktayız. Uzman estetisyenlerimiz ve profesyonel ekibimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanan programlarımız danışanlarımıza özel olarak uygulanmaktadır.

Her zaman için önceliğimizin sağlık olması sebebiyle hiçbir kaliteden ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı kullandığımız cihazların ve kendi ürünlerimizin kalitesine dikkat ediyoruz ve siz değerli müşterilerimize en iyi memnuniyeti sunuyoruz.Kuruluş tarihimizden itibaren BabyGo (leke giderme) ve HayGo (kırışıklık giderme) işlemleri ile sektörde ünlenmiş olup kendi markamızı Türkiye’de duyurduk. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Güldeniz Odabaş markamız Avrupa ülkelerinde de yoğun ilgi görmektedir. Siz değerli müşterilerimizi ve danışanlarımızı yurt dışı şubelerimizde de en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.

Patentlerimiz

Güldeniz Odabaş güzellik merkezlerinde uygulanan patentli işlemlerimiz ve markalarımız

Şubelerimiz

Uzman kadromuzla 18 ayrı şubede hizmet sunmaktayız. Çok yakında markamız yurtdışında…